*جزیره کوچک زیبای من...*
 
نويسندگان
لینک دوستان

پیرمردی تنها در یکی از روستاهای آمریکا زندگی می کرد.او می خواست مزرعه سیب زمینی اش را شخم بزند اما این کار خیلی سختی بود. تنها پسرش بود که می توانست به او کمک کند که او هم در زندان بود.

 پیرمرد نامه ای برای پسرش نوشت و وضعیت را برای او توضیح داد :"پسر عزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال نخواهم توانست سیب زمینی بکارم. من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم ، چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت. من برای کار مزرعه خیلی پیر شده ام. اگر تو اینجا بودی تمام مشکلات من حل می شد. من می دانم که اگر تو اینجا بودی مزرعه را برای من شخم می زدی. دوستدار تو پدر".

طولی نکشید که پیرمرد این تلگراف را دریافت کرد:"پدر ، به خاطر خدا مزرعه را شخم نزن ، من آنجا اسلحه پنهان کرده ام."

ساعت 4 صبح فردا 12 مامور اف.بی آی و افسران پلیس محلی در مزرعه پدر حاضر شدند و تمام مزرعه را شخم زدند بدون اینکه اسلحه پیدا کنند.

پیرمرد بهت زده نامه دیگری به پسرش نوشت و به او گفت که چه اتفاقی افتاده و می خواهد چه کند؟ پسرش پاسخ داد :"پدر!برو و سیب زمینی هایت را بکار ، این بهترین کاری بود که می توانستم از زندان برایت انجام بدهم." !!!

[ سه‌شنبه ٢۳ فروردین ۱۳٩٠ ] [ ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ ] [ aseman ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

از نفس خودم جداییم ده یا رب/و از قید خودم رهاییم ده یا رب× بیگانه ز آشنای خویشم گردان/یعنی به خود آشناییم ده یا رب ××××××××××××××××××××××××
موضوعات وب
امکانات وب

دریافت كد ساعت
Alatash.com , پخش زنده از حرمین شریفین!